PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143570}

Tajemniczy ogród

Himitsu no Hanazono
7,7 298
ocen
7,7 10 1 298
Tajemniczy ogród
powrót do forum serialu Tajemniczy ogród

Polonia 1 rządzi!

ocenił(a) serial na 9

Kolejne fantastyczne anime rodem z Polonii 1. Co to była za stacja!

ocenił(a) serial na 10
Iwan

Polonia 1 to byla git stacja... szkoda ze teraz jej juz nie ma i tych bajek...ale coz czasy sie zmieniaja...

Agusia

Tak się akurat składa, że Polonia 1 nadal istnieje... Bajki puszczają albo o szóstej rano, albo o dziewiętnastej, a przez resztę dnia leci Mango, wieczorem puszczą jakąś telenowelę latynoską lub film amerykański z włoskim dubbingiem, a w nocy puszczają X-laski ;P

ocenił(a) serial na 8
Gladka

Oh to byly czasy! Polonia 1 i RTL7 :D zeby tak na jeden dzien cofnąć sie do czasow dziecinstwa^^

ocenił(a) serial na 9
m_a_c_88

Dokładnie! Do tej pory z sentymentem wspominam, np. Draogon ball, Ryczerzy zodiaku, Tajemnicze złote miasta czy właśnie Tajemniczy ogród.
Ech ... to było coś, jak się zasiadło przed telewizorem tak ciężko było komukolwiek dać się potem od niego oderwać :D

ocenił(a) serial na 8
Saori89

Tajemnicze złote miasta^^, kiedyś na you tube znalazłam urywek- ten klimat... coś magicznego ;)

Gladka

Włoski dubbing jest genialny, raz przez 15 minut nie rozómialem co mi nie pasuje w "filip i flap" aż w końcu się spostrzegłem że za dudniącym głosem lektora jest włoski:D

użytkownik usunięty
Iwan

Uwielbiałam te bajki :) Obowiązkowo siadało sie przed telewizorem i śledziło losy ulubionych bohaterów.
Moja lista:
1- Fantastyczny Świat Paula
2- Wróżka z Krainy Kwiatów
3- Sally Czarodziejka
5- Księga Dżungli
6- Tajemniczy Ogród
7- Czarodziejskie Zwierciadełko
8- Generał Daimos
9- Królewna Śnieżka
10- Gigi/Kapitan Tsubasa/Rodzina Trappów/Zorro

ocenił(a) serial na 8
Iwan

To na pewno na P1 leciało? : P Oglądałem to w dzieciństwie, tak samo jak wszystkie inne japońskie produkcje ale tego z Polonią1 jakoś nigdy nie utożsamiałem ; >

ocenił(a) serial na 8
KinoManiack

na 101% ;)

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Polska emisja: Polsat 2; Polonia1 (polski lektor)

Widocznie ja na Polsacie oglądałem ; d

ocenił(a) serial na 8
KinoManiack

grunt, że oglądałeś ;p

m_a_c_88

Ile ja bym dał, by to ponownie obejrzeć. Jeśli ktoś ma, nawet w wersji VHS to chętnie mogę pomóc ze zgraniem tej pozycji.

kseroboy1234

Oj u mnie na gryzoniu znajdziesz takie perełki. Wysyłam Ci zaproszenie - to może uda się pogadać ;-)

martulka1987

Dodałem Ciebie do znajomych. Jednakże odezwij się do mnie na gryzoniu o "kseroboy"

martulka1987

Też jestem chętny aby to zdobyć, a nie mogę napisać do was wiadomości prv. Mam możliwość zgrania tego serialu w dobrej jakości z praktycznie każdego nośnika, jeśli ktoś tak owym dysponuje. To samo jeśli chodzi o Tajemnicze Złote Miasta.
Byłbym stokrotnie wdzięczny za udostępnienie tych bajek.

martulka1987

Martulka1987 masz może to anime jeszcze gdzieś do udostępnienia?

ocenił(a) serial na 8
Iwan

i nawet jakość jak z przegranego 50 razy VHS- u nie przeszkadzała, to były piękne kreskówki i piękne czasy :)

Iwan

Czy posiada ktoś napisy mogą być nawet angielskie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones