PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1155}

Tajemniczy ogród

The Secret Garden
7,3 49 718
ocen
7,3 10 1 49718
7,1 9
ocen krytyków
Tajemniczy ogród
powrót do forum filmu Tajemniczy ogród

Dlaczego w opisie filmu widnieje gatunek "fantasy"? Absurd.

ocenił(a) film na 9
Yseult

Dobry żart, nie? Brawa dla moderatorów tej strony.

ocenił(a) film na 8
Yseult

Powiedziałabym, że dlatego, że w filmie pojawia się motyw magii, a w jakiś sposób dla mnie cały film ma baśniowy klimat, no ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
doris_27

Moim zdaniem można ten film zaliczyć do fantasy, tyle że nieco innego rodzaju, niż filmy o mieczach, smokach i lochach. Są w nim dość widoczne elementy baśniowości, szczególnie w samym ogrodzie. Natomiast abstrahując od tej kwestii, z całą pewnością obraz ten posiada zupełnie wyjątkowy, magiczny klimat i przez to jest niezwykły.

ocenił(a) film na 6
Yseult

Absurd to jest pisać w tym kontekście absurd. Gatunki z IMDb: " Drama | Family | Fantasy ", opis z angielskiej Wikipedii: " drama/fantasy film". Tyle osób nie może się mylić. I na pewno się tutaj nie mylą. Zresztą koledzy doris_27 i Longhos myślę przekonująco już sprawę wyjaśnili.
Kuriozalny temat Drogi Autorze tegoż, niestety.

ocenił(a) film na 8
Yseult

Ponieważ w normalnej istocie rzeczy, taki ogród raczej by nie powstał w prawdziwym życiu.
Jest tam taki zaczarowany ogród i jednocześnie tajemniczy .

ocenił(a) film na 2
Yseult

może dlatego, że wiosną w ogrodzie kwitną na raz wszystkie gatunki kwiatów, a jednocześnie na kasztanowcu wiszą świeże owoce, a wszędzie biegają oswojone sarenki i liski żyjące w pokoju ze zwierzętami domowymi. amerykańska kupa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones